| anonim_4396 a întrebat:

Salut, nu prea stiu sa merg pe tocuri si vreau sa stiu cum o fost pentru voi prima oara.La mine o fost oribil, toata talpa mo durut si nici nu puteam sa merg bine pe ele ca ma dureau picioarele(eram obligata sa le port ca aveam un concurs de dans la noi la scoala). Vau durut si pe voi picioarele? Daca da, dupa cat timp o incetat durerea?

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Eu de la 5 ani am luat tocurile in picioare laughing Stiu doar ca pana sa stiu umbla cat de cat bine pe tocuri i-am stricat mamei mele cel putin 5 perechi de pantofi cu toc ( am rupt tocurile ) laughing nu stiu daca m-au durut picioarele, tin minte ca facam parada modei prin casa si asa am invatat sa umblu pe tocuri :d
Daca nu esti obisnuita cu tocurile. In fiecare zii ubla in casa pe tocuri cate o jumatate de ora. Asa vei putea fii stapana pe tine, umbland pe tocuri :*

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna ți cum ti a trecut durerea, ti a făcut cineva masaj?

| effect a răspuns:

Asa am patit si eu la banchetul din clasa a 8 a
Am crezut ca mor toata noaptea pe tocuri
Dimineata cand am ajuns acasa nici nu mi mai simteam picioarele
Eu nu sunt prea obisnuita sa merg pe tocuri si poate din cauza asta
Durerea va disparea rapid, stai linistita dar totusi poti incerca sa faci o baie la picioare in apa potrivita :-)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru effect):

Sărut mîna avea i nevoie de un masaj la tălpi.

| Sweet111 a răspuns:

Heyy.nu-ti fa griji pe toate fetele lea durut talpa cind a mers prima oara pe tocuri. nu e greu.winking o sa te diprinzi.kiss
pa pa wave