| anonim_4396 a întrebat:

Salut, nu stiu cum sa va spun dar eu unul m-am saturat de spaga.
Spaga peste tot...
Urmez acum o scoala de soferi, si tot aud spaga 150-200 ron.
Voi ce-ati facut, sau ati face in situatia asta?
Sa-i dau 200 ron inscrise cu cerneala fluorescenta?(anticoruptie ceva)
Sunt atat de confuz, va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iLovedYou96 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun...eu am doar 10 ani si mai am mult timp pana la scoala de soferi, dar intr-un fel m-am obisnuit cu chetiile astea fiindca tata este instructor auto si in fiecare zi (aproape in fiecare zi) il aud cu chetiile astea. scuze dar chiar nu stiu ce sa-ti spun! ce am sa-ti spun acum m-a invatat o verisoara: nu conteaza cati bani costa, fa pentru ca iti place si nu te "ghida" dupa bani fiindca nu traiesti din bani, daca nu am avea bani ar fi aproape la fel asa ca fa scoala de soferi fiindca meriti asta fiecare om in viata merita sa isi indeplineasca visul ( daca asta este visul tau urmeaza-l) asa ca daca vei face scoala de soferi iti urez mult succes la examenele pe care le-i ve da! imi dai te rog funda sau daca nu imi dai mie funda imi dai te rog un vot Folositor? mult succes din nou! pa!

| rapidist a răspuns:

Nu da nimic si nici nu te complik cu chestii de astea.Arata le ca meriti pe bune.

Răspuns utilizator avertizat