| Andrei0986272 a întrebat:

Salut,nu stiu daca sunteti si voi asa sau unii dintre voi,eu sunt cam zgârcit,nu în sensul ala ca nu dau nimic sa nu ajut sau sa nu cumpăr ce am nevoie,ma refer pentru mine,de ex nu imi vine sa cumpăr nimic pentru mine,de ex haine,accesorii,un telefon nou si acum vreau sa cumpăr un laptop chiar dacă am nevoie parca nu vreau sa cumpăr, ca mai merge ce am acum, deși am cu ce sa cumpăr.
Aveți si voi problemele astea?
Cum fac sa nu mai fiu asa?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sunt cam zgârcit...Cum fac sa nu mai fiu asa?"

se numește cumpătare. e bine ce faci

| matei7356 a răspuns:

Iincearca sa te gandesti ca e o investitie buna si ca nu vei regreta