| DanielDanutz2 a întrebat:

Off am atatea sa spun sad. Ma simt asa de singur... m-am mutat cu locuinta acum 2 ani si pur si simplu nu am reusit sa imi fac niciun prieten.Nu stiu daca sunt eu sau ei de vina. la scoala sunt ceva de genul : Ce faceti? Si ei : Pleaca dreacu de aici, asta ma afecteaza.Am venit la scoala cea noua optimist, incercam sa vorbesc cu toata lumea... dar serios acum nu poti sa vezi pe cineva pe strada si sa zici : hei vrei sa fii prietenul meu? In primul rand cred ca ar rade de mine.ma simt foarte rau, stau mai mult prin casa, nu sunt multumit de mine insumi.De cele mai multe ori imi vine aa stau toata ziua sa ma uit la pereti.mai comunic cu prietenii mei de la scoala cea veche, si incerc sa trec pe acolo des, problema este ca sunt 10 km distanta... Chiar simt nevoia de un grup dd prieteni cu care sa merg in parc, sa mergem la un suc etc.dar nimic sad. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Stai linistit, prietenii vin si pleaca. Incearca sa comunici cu ei si vezi cu cine ai ceva in comun.