| CoolDragonn a întrebat:

Am o problema vreau sa slabesc si am incercat sa alerg dar cand ma vad alti copii ma iau la misto.Ca eu nu stau la oras ca m-am mutat la scoala si avem parc dar mic si daca ar fi mare sa pot alerga tot ar rade, eu de obicei alergam pe teren dar si-o acolo la fel.Deci ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Pentru simplu fapt ca vrei sa alergi pentru mine reprezinti ceva. Esti cineva. Banuiesc ca nu esti mare. Dar daca vei vrea sa alergi, acest lucru nu trebuie sa te opreasca. Uita-te in jurul tau; Ce vezi? Niste umflate si niste umflati, care altceva nu stiu, decat sa faca misto, si sa rada de cineva, indiferent cine este acela. Ca atare, Tu alearga. concentreazate la ce ai de facut. Rasplata va veni mai tarziu. Cine rade la urma, rade mai bine. Tu vei avea un corp de invidiat, iar restul se vor oftica. Merg mai departe, In ziua de azi, trebuie sa intelegi ca esti singur, sau singura. Nu stiu ce esti. Ca atare, nu trebuie sa te intereseze, ce spune lumea si ca unii rad si fac misto. tu vezi-ti de treaba., ignorai. In acest fel i-ti intaresti si psihicul. Ma bucur pentru tine, si te rog frumos. Nu te lasa. Lupta pana la capat. Arata tuturor cine esti, si arata ca niste, tu-i sti mai bine, nu te pot distruge prin cuvinte urate. Fi tare Pa

1 răspuns:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Da nu inteleg de ce se rad doar e normal macar ti la silueta taangrytoti sunt asa de raiihappy