| J0B0MAT a întrebat:

Paşte fericit tuturor! ^.^

Să vă pun şi o întrebare(sau mai multe) ca să respect regulamentul:Aveţi tatuaje? Dacă nu, aţi vrea să vă faceţi? Şi ce părere aveţi despre persoanele cu tatuaje?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

In primul rand, Paste fericit si tie / si voua.
Tatuaje nu am, dar da, m-am gandit sa-mi fac.
Acum ce parerea am despre persoanele cu tatuaje, una buna despre acele persoane care-si fac tatuaje care chiar ii reprezinta sau le spune povestea, si una rea pentru persoanele care fac asta doar pentru a fi "cool".

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Salutari. Paste fericit si tie, draga. Nu am, dar as vrea sa-mi fac unul cu Arsenal pe antebrat, macar acel tun, ma atrag tatuajele. Am o parere destul de buna, consider ca este o arta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu o sa imi fac, un rulment :3 pe brat.

| LoveSleep a răspuns:

N-am, mi-aș face, m-ar dezmoșteni bunica.

| Doub a răspuns:

Nu, nu-mi plac, pentru mine nu e nimic atât de important încât să-mi doresc să fie pe pielea mea delicată.
dar unele sunt destul de interesante, e o artă.

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Paste fericit si tie! happy

Nu am tatuaje si nici nu am de gand sa-mi fac... Un tatuaj mic e okay *o pasare de ex sau un scris mic* dar tatuajele mari mi se par dezgustatoare.

Este doar parerea mea.

| R0R0 a răspuns:

Paște fericit si tie! love struck
Nu, nu am tatuaj si nu as dori unul.

| ShaOfHatred a răspuns:

Mereu mi-au placut tatuajele tribale. Cand fac 18 ani, direct tatuaj pe spate.
Ceva in genul:
https://scontent.cdninstagram.com/......9548_n.jpg

| alexandrualind a răspuns:

Eu nu am tatuaje si nici nu vreau sa am.La unii imi plac tatuaje(persoanelor la care se potriveste)iar la altii nu.
Apropo, paste fericit si tie!

| GolopențaAdrian a răspuns:

La fel. Si nu-mi voi face tatuaje si nu sunt faine persoanele cu tatuaje

| Aberdeen a răspuns:

Paște fericit!
N-am, nu știu dacă vreodată o să-mi fac. Ce părere să am, nu face un tatuaj pe om!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am.Da, vreau să-mi fac. Consider că fiecare are dreptul să facă ce dorește cu corpul lui, mno?batting eyelashes

| DeathOfDreams a răspuns:

Paște...da, nu-s cu astea.

Ador tatuajele și demult am slăbiciunea asta pentru ele.
Într-un timp am și vorbit cu ai mei despre asta, și răspunsul lor a fost ceva de genu "dacă tu crezi că poți suporta durerea aia și o să-ți faci ceva pentru care ești sigură că nu vei regreta, noi suntem de acord"

Și totuși, mi-aș face ceva simbolic, cu o semnificație anume.
Atunci când voi găsi ce anume, mă voi duce direct să-mi fac.

| MrLucas a răspuns:

Paste fericit!
Da. Cat despre parere, depinde.Intr-un fel consider persoanele cu tatuaje mai nonconformiste.Parerea celorlalti nu ar trebui sa iti afecteze judecata, daca tanjesti dupa ceva, go for it.Important e tu sa fi fericita nu ce crede x si y.