| AsteaptaMaDincoloDeMoarte a întrebat:

Salut,pe Instagram am notificarea aia cu Limitam frecventa cu care poti realiza actiuni etc.
Dar nu inteleg de ce, adica am dat unfollow la niste oameni si ar fi trebuit sa expire in maxim o ora si au trecut mai bine de doua zile.
E shadowban? Cum pot rezolva?
Mentionez ca am incercat sa schimb parola si sa dau feedback dar dupa cateva ore de la asta tot nu functioneaza.
Ce pot face?
Am citit undeva ca trebuie sa ma opresc din facut actiuni pe Instagram pentru o zi sau doua.
E adevarat?
Ce altceva mai pot face?

Răspuns Câştigător
| pepsiics a răspuns:

Bună! Am pățit, dezinstalează și reinstalează, iar dacă nu merge doar așteaptă, își va reveni!