| Bass a întrebat:

Salut pot formata o partitie fara sa mai bag cd-ul cu windows de exemplu partitia C sa intru in My computer duble click dupa care click pe format merge afecteaza cu ceva? dau mega funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi MagicPartition; daca ai windowsul in C => nu meai merge calculatorul si pana la urma iti va trebui CD cu windows!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Partitia cu windowsul pe ea nu o poti formata asa! Avand windowsul pe ea in momentul can dai format nu o sa se mai deschida PC-ul dupa formatare, eventual strici partitia! Orice alte partitii le poti formata cu clik dreapta ->format!