| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot formata o partitie daca nu pot intra in My computer?
Cand intru in My computer mi se blocheaza pagina cu My computer
Si as vrea sa formatez Local disk E
pentru ca eu cred ca de acolo e problema. Cum pot face sa-i dau format fara sa intru in My computer, sa dau format doar la Local disk E

2 răspunsuri:
| needcolors a răspuns:

cu cd boot-abil hiren's boot cd

| Spark_5663 a răspuns:

Cu cd cu windows pe el happy formatezi partitia respectiva, dupa ce s-a terminat de formatat dai restart, scoti cd. Dupa intrii in my computer si ii dai click dreapta-format pe partitia respectiva