| MihaelG a întrebat:

Salut prieteni am o aplicație mcpe master și de la o vreme când intru în această aplicație după 10 secunde îmi apare din păcate mcpe master s-a oprit, dar nu mereu doar când aprind telefonul ​și intru imediat, și nu este singura aplicație la care mi de întâmplă asta. Dacă știe cineva cum aș putea rezolva problema. Aștept rezolvări și explicațiile cauzei pentru care se opresc mereu aplicațiile

Răspuns Câştigător
| AlexiaSandra2003 a răspuns:

Ori telefonul nu e bun(mcpe master ocupa mt spatiu) ori ori nai destul spatiu ori ai virusi sau doar trebuie sa reinstalezi aplicatia

| MihaelG explică (pentru AlexiaSandra2003):

Am reinstalat-o si acum merge.mulțumesc pentru sfat.acum merge foarte bine.

1 răspuns: