| Mihaela3 a întrebat:

De ce alti utilizatori de Facebook (care nu ma au la prieteni) nu imi vad comentariile lasate pe diferite pagini? Tin sa mentionez ca in jurnalul de activitati comentariile apar ca fiind publice.
Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sortarea implicita este pe "Cele mai relevante", daca ai etichetat pe cineva sau e un mesaj scurt, persoana respectiva trebuie sa sorteze pe "Cele mai recente" ca sa-ti vada comentariul.

| Mihaela3 explică (pentru anonim_4396):

Deci am lasat un comentariu la o poza de concurs. Apar celelalte comentarii de la alte persoane, dar al meu nu. Al meu poate fi vazut doar de prieteni.

De ex postarea respectiva are 3 comm-uri, cand dai click sa le vezi apar doar 2 (al meu nu)