| BRG a întrebat:

Sărut mîinile doamnelor și domnișoarelor ce vă place mai mult în materie de pantofi, cei cu toc înalt și vîrf ascuțit, s au cei fără toc gen adidași, în ce vă simțiți dumneavoastră cel mai bine? Vă mulțumesc tuturor, stimate doamne și domnișoare.

Răspuns Câştigător
| Laura1102 a răspuns:

Cei cu toc inalt si rotuzi gen: http://www.google.be/......tp?/imgres

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristihappy pantoful cu toc intodeauna face piciorul frumos si il scoate in evidenta, mai ales daca posesoarea stie sa faca acest lucru cu multa delicatete, dar sa nu uitam ca pantofii cu toc obosesc picioarele, apoi avem nevoie de un masaj bun :-P, e bine de purtat doar atunci cand chiar este nevoie, in rest pantoful sport este bine venit pentru servici, piata, acum depinde si de serviciul fiecarei doamne.:d

| carminaburana43 a răspuns:

Nu-mi plac tocurile imi obosesc picioarele niciodata nu mi-au placut tocurile prea inalte dar un pic de toc dar mai lat e bine venit caci sustine bine piciorul.

| DenisaAbdn a răspuns:

Depinde ce imbrac. Fiind o fire sportiva, mai des port pantofi sport, intotdeauna albi. La costum, rochii si fuste, port pantofi cu toc inalt ( nu foarte inalt, pentru ca sunt inalta)in general negri, pentru ca am multe articole cu care ii pot asorta, si cu varf decupat pentru ca imi place sa imi simt degetele libere si sa imi expun pedichiura ingrijita. La tinuta de petrecere, prefer pantofi cu cureluse pe glezne si la fel, cat mai decupati.

PS : Esti cizmar sau ai un fetis cu pantofi? laughing

| SweetnothingAli a răspuns:

Eu cel mai bine ma simt in tenesi si in adidasi deoarece cred ca acest stil de incaltaminte ma caracterizeaza. Doar la ocazii speciale ma incalt cu ceva cu toc sau ceva mai elegant. FIECARE E LIBER SA POARTE CE VREA

| maddallyna a răspuns:

Nu suport tocurile.le urasclaughing...prefer adidasii si tenisii.ma simt bine in ei:d

| justDaisy a răspuns:

Tocurile intotdeauna dau feminitate si gratzie unei femei dar si pantofii sport iti pot da un aer mai casual... eu find destul de inalta dupa parerea mea port doar la ocazii tocuri la liceu si iesiri in oras ceva mai comod big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocurile merg la o ocazie speciala si sunt bune daca vrei sa te mai inalti. Eu particip rar la asemenea festivitati si sunt si multumita de inaltimea mea in raport cu varsta. Tin minte ca la banchet am purtat balerini. Hehe, ce dragut ar fi fost sa imi vad colegele dezechilibrandu-se si cazand impiedicandu-se de toc in timp ce dansau sau altcandva! Din fericire nu s-a intamplat asa ceva, dar daca se intampla adio pereche scumpa de pantofi. Iar pe balerini, doar te loveai putin si pantofii erau nevatamati.
Eu dintre toate alea prefer tenesii. Fac colectie. Si cei gen adidas sunt draguti pentru jogging sau o calatorie in natura. Si balerinii, dar sa aiba o breteluta sa nu imi cada din picioare. Orice nu are toc imi este pe plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Cristi! Eu acasa port incaltaminte sport,la servici uneori sport alteori clasic,,la piata si cumparaturi fara toc,ei si la plimbare port pantofi cu toc mijlociu,la ocazii festive toc inalt,si caut sa ii asortez,nu imi place sa vad ca cineva se incalta total aiurea! Comod te poti simti cu orice daca e pe forma piciorului, lasandu-i libertate de miscare, neobligandu-l sa stea ca in corset!

| iuliana_5162 a răspuns:

Platformele sunt cele mai bune