| Horica00 a întrebat:

Salut și an nou fericit! Cine da permis în anul 2018 pe aici? Ce mașini vă veți cumpăra sau aveți deja?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacia Nova

| Horica00 explică (pentru anonim_4396):

Serios? laughing).Nu credeam să mai vrea convenția altceva înafara de BMW, Audi, Ce, etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Horica00):

Glumeam. Serios vorbind acum, am inceput pe un Fiat Punto sa conduc. La inceputul anului mi-am luat alta masina. Una care sa o tin mult si bine. Ma batea gandul si la una din acele masini dar am condus masina unui prieten foarte bun si pot zice ca m-am indragostit de aia si mi-am luat una la fel. Difera doar anul.

| Anonim820 a răspuns:

Eu, vreau un matiz,"rabla are vointa, ea vrea copac" laughing))))

| Horica00 explică (pentru Anonim820):

Să ști că nu e rău Matizul, eu incep cu Cielo.Masini bune, pentru inceput mai ales laughing