| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Salut(si daa... dau funda+vot la toata lumea care nu-si bate joc)Vreau sa imi fac un vlog(videoblog)in genul DozaDeHas sau ROcomedy dar sa fie original.Nu prea stiu ce sa pun in el.Deci vreau doar niste idei.Salut.Aaaa...si la multi ani!

Răspuns Câştigător
| crissmay a răspuns:

Pai ai putea pune video cu cele mai amuzante reclame,cu gafe,cu faze funny laughing.Sau daca poti ai putea sa faci si tu video cu tine si alti prieteni habar n-am, si sa faceti ceva amuzant, ca RObotzi.Sau sa pui trailere de la filme in premiera,sau care sunt deja si trebuie neaparat vazut (de comedie,drama, actiune, SF). Mult succes happy
P.S. :Cand termini vlog-ul sa-mi dai si mie un linkwinkingwinkingwinking