| coronavrummm a întrebat:

Situatia devine tot mai grava straight face
Pana cand o sa mai stam acasa?
Si voi ce faceti ca sa nu innebuniti in casa, ce va face mai buna ziua in zilele astea voua?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel putin cateva luni bune, pana se termina.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lucrez de acasa asa ca nu am timp liber deloc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să stăm acasă până o să înțeleagă toată lumea, care poate să stea, să stea acasă.
lucrez pe Internet, ascult muzică, fac gimnastică în cameră, dau telefoane la prieteni. Scriu pe blog. Și TPU.

| Freya1 a răspuns:

Stai linistit ca deja lumea începe să creadă că toată treaba e o vrajeala.A scris pe internet un om din stat ca Italia umfla numărul morților, ca se anunte decese in randul infectatilor cu coroana virus doar ca toti erau peste 60, 70 de ani si suferind de boli grave și in curând ii va durea pe toti in spate de corona virus.
E bine sa te protejezi si sa stai in casa sa nu se extindă pandemia, dar romanu sta ce sta da la un moment dat trebuie sa muncească, sa trăiască si ii va durea in fund de corona virus.Eu sper sa treaca cat mai repede si cu bine oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestii ca asta:
https://imgur.com/a/usFLiXU