| Valyy06 a întrebat:

Spuneti-mi toate tarile care fac parte din NATO.Mersi.FUNDA!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Numarul tarilor ce fac parte din NATO sunt in numar de 28 si sunt dispuse in mod alfabetic, in continuarea raspunsului: Albania, Belgia, Bulgaria, Canada, Croatia, Cehia, Danemarca, Estonia, Franta, Germania, Grecia, Ungaria, Islanda, Italia, Letonia, Lituania, Luxemburg, Norvegia, Olanda, Polonia, Portugalia, Regatul Unit, Romania, Slovacia, Slovenia, Spania, Statele Unite, Turcia.

| Almasan_Razvan_1999 a răspuns (pentru Ronnix):

Nu erau 60 si cv? sau eram eu prost informat?

| Almasan_Razvan_1999 a răspuns:

Sunt foarte multe peste 50 si nimeni nu cred ca a sa ti le dea.