| RzV1999 a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, ce salariu are un doctor militar rezident si unul primar cu gradul de cel putin sublocotenent?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La ce te ajută să știi salarul într-o meserie, oricare ar fi ea? Îți va ajunge acel salar ca să trăiești, aceasta ar trebui să fie întrebarea ta.

| RzV1999 explică (pentru sadrian46):

Niţel cam tarziulaughing in acesti 2 ani jumate deja am intrat la medicina in UK si mi.am ales ceea ce vreau sa fac. Si asa...am inteles ceea ce inseamna banul si nu mai am nevoie de explicatii.
Mersi de raspuns