| SarahInFuture a întrebat:

Stie cineva de ce conteaza atat de mult "funda" pentru unii oameni...P.S. sunt noua pe site-ul acesta...

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Pai cand dai cuiva funda inseamna ca raspunsul lui a fost mai bun decat celelalte.Iar cel care o primeste se simte apreciat si primeste si puncte pentru fundita.Dar in rest nu te ajuta la nimic funda.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru mine conteaza sa ajut.Cu funda, oricum nu am ce face. Poate, doar, pentru orgoliul personal.

| AFR81 a răspuns:

Pentru mine conteaza pentru procentaj, de aia si incerc sa dau raspunsuri cat mai folositoare. Pentru altii, nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luăm 5 lei pe fundă.

| ishallhelpyou a răspuns:

Probabil lauda intre prieteni, chiar nu stiu, pe mine nu m-a interesat laughing

| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite sti pe mine personal nu ma intereseaza foarte tare adica sti eu sper ca ajut oameni fara sa am nevoie de recompensa ca la dresaj ahaha da inteleg ca unora le place sa li se recunoasca contributia sper ca te-am ajutat seara faina. Funda pls?