| împreunăfacembine a întrebat:

Salut,

Sunt baiat si imi place foarte mult handbalul. Jucam în timpul orelor de sport, ba chiar am participat la cateva concursuri unde am marcat multe goluri.

Imi place foarte mult acest sport și as vrea ceva mai mult.

As vrea sa intru intr o echipa de sport, într-o liga.

Dar cum fac asta? Unde trebuie sa merg sa vorbesc? Care sunt pașii?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Ar trebui sa cauti un club la tine in oras, dar vezi ca, conteaza varsta pe care o ai atunci cand te prezinti.

| FloreRobert a răspuns:

Te ai putea consulta cu profesorul sau profesoara de sport ar putea să te ajute mult. sau poți căuta pe net, daca vei găsi un loc în care sa te înscrii, depinde acum de unde ești sau daca ai putea sa te deplasezi in anumite locuri