| Flavyuseduard a întrebat:

Salut, sunt cam nou "mutat" in chirie cu un prieten in Oradea. Lucram in ture diferite dar tot e naspa pentru ca nu ne prea intelegem adica el ii cam prost. Daca e cineva din Oradea, baiat sau fata, sa vb una alta ca nu cunosc pe nimeni si sunt satul de mers in mall singur. na.e o stare naspa rau..nu stiu ce as putea face..as sta si eu in compania unei fete dar na in fine..cum scap de stare asta? putem vb si pe Facebook

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu esti mai destept decat prietenul asta, de ce nu agati o fata?
Sunt cateva mii de fete prin Oradea aia, le gasesti peste tot: la munca, in autobuze, pe strada, in magazine, prin cluburi, discoteci samd.
lasa FaceBookul ca relatiile online nu-ti aduc nici un beneficiu, doar pierzi timpul inutil.

| Flavyuseduard explică (pentru Violleta2022):

Nu-s genu care sa agate asa cum ai spus..plus ca la cate incercari esuate am...de unde si incredere.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Flavyuseduard):

Schimba tactica, ca ceva nu faci cum trebuie.
Ori nu esti policitos cu fetele, ori ai un anume comportament care le tine departe...

| Flavyuseduard explică (pentru Violleta2022):

Sunt politicos, ma imbrac bine, igiena la punct, am masina ok ( in caz ca conteaza ) dar pur si simplu nu merge. am numarat peste 20 de esecuri