| princess_4780 a întrebat:

Cunosc un baiat, vobim la tel prin mesaje, a fost si la mine, am iesit, si imi place de el si cred ca si lui de mine pentru ca a observat si varu meu, ca ii prieten cu el, el s-a despartit de prietena sa acum o luna si mi-a zis ca nu sau mai inteles si au decis sa ramana prieteni, si acum tipa s-a mutat cu inca 3 fete in chirie si tot il cheama sa mearga acolo dar el nu vrea sa mearga singur si il duce pe varu meu si inca pe un amic si se uita la filme si se joaca carti.acum eu nu stiu sa mai continui sa vorbesc cu el? dati-mi un sfat...sad

1 răspuns:
| 95Cosmin a răspuns:

De ce sa nu mai vorbesti cu el? Daca zici ca si varul tau a observat ca ii place de tine, ca vorbiti prin mesaje si iesiti impreuna.