| Aly07 a întrebat:

Sunt incepator in de-ale pariurilor si am nevoie de niste informatii pe care nu le inteleg de pe siteul oficial al casei de pariuri Stanleybet.
Sa zicem ca aleg 3 meciuri si bifez optiunea "Joaca Sistem". Aleg doua din cele trei variante si dau la generare bilet. Intrebarea mea este ce trebuie sa scriu pe bilet? Inafara de coduri si 1x2? Pe biletul virtual la sistem scrie 2, 3/3 si la combinatii scrie 4, le trec asa pe bilet, de ex:

"4417 - 1
1488- 2
3214- 1

sistem 2, 3/3
combinatii 4

miza 3 ron "?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| roxane2spk a răspuns:

La joaca sistem, ii chestia de, de ex cum ai zis tu, ai 3 meciuri :
daca dai 1/3 adica sa prinzi un meci din 3 ( dar castigul va fi foarte putin )
2/3 sa prinzi 2 din 3, si 3/3 sa le prinzi pe toate ceea ce inseamna castigul maxim. si poti sa nu dai la joaca sistem, ci sa generezi direct biletul, dar trebuie sa prinzi toate 3 meciurile pentru a prinde biletu. nu ii asa greu happy si eu joc de un an doar ca joc la superbet.

| Aly07 explică (pentru roxane2spk):

Am inteles ca trebuie sa platesc in plus pentru sisteme, asa ca nu ma mai bag. Multumeschappy