| Anonimm30 a întrebat:

Salut, sunt introvertit fara viata sociala, considerat papa lapte pentru ca sunt tacut. O mare putoare, alfa nu sunt deloc, arat decent, de treaba, ma spal aproape zilnic. Am depresie, anxietate si putin din ocd.

Intrebarea e, ce fata si-ar dori relatie cu mine? Sau single forever?

19 ani.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In situatia ta suntem cu toti, o sa avem iubite daca progresam

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru RAY):

Unii dintre noi chiar nu cred ca mai au nicio sansa(incluzandu-ma pe mine, tu cred ca da).

| RAY a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Https://ibb.co/mBs1ZPH

tu trebuie sa faci o operatie faciala si sa iti lasi barba si ceva masa musculara, si poate gasesti una, vezi si de conditia sociala

| Freya1 a răspuns:

Cat timp esti un om educat si respectuos ai sanse mari.Cu faza cu putoarea încă ai 19 ani, probabil iti vei dezvolta simțul munci si a hărniciei curând chiar daca din nevoie, doar sa nu te lasi tu de izbeliște.
Mai sunt si fete introvertita si anxioase si probabil vei gasi pe cineva asemeni tie sau din contra, una mai energică și comunicativă ce va avea nevoie de timiditatea ta.

| lpavel a răspuns:

Ce fata? Multe dar inca nu v-ati intalnit! Rabdare, poate dura si ani dar va veni negresit!
Problema ta este ca te compari cu tot felul de c u r v e masculine! Stai calm ca esti mult peste ei, nu te mai compara cu ei! Nu-ti dori sa fi vreun casanova sau un macho man, fi cu picioarele pe pamant si doreste-ti lucruri care se pot intampla apoi vei avea parte si de surprize. Fi simplu, fi tu insuti fara vreo masca de macho si vei reusi in viata mai mult decat crezi dar rabdare si totul va veni la timp! Nu toti ne-am nascut sa fim alfa, acceptate asa cum esti, asta e primul pas ca sa iesi din depresie! Bafta!

| CostinAlamariu a răspuns:

De ce nu te apuci de sală? Daca faci niste muschi probabil o sa fii mai sigur pe tine

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Daca arati decent eu spun sa-ti imbunatatesti aspectul cat poti! Nu conteaza ca esti alpha sau nu, conteaza daca arati bine! In rest, trebuie doar sa deschizi gura sa vorbesti, nimic mai mult(dar trebuie sa arati bine!).

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Totusi sa nu fi prea cuminte! O sa le plictisesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil una la fel ca tine care ştie că n-are şanse la un tip normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ca si cum femeile hetero ar fi lesbience si se tem de cuvantul care incepe cu p si se termina cu ula. Ele au nevoie de tine cum ai si tu de ele. Sex cu siguranta multe si ar dori sa faca cu tine, relatie un procent poate mai redus, dar exista. Raspuns final: 100% "single" nu vei fi

| blairelovesmusic a răspuns:

Mă ofer eu. De unde eşti? Am depresie, anxietate şi ADHD.

| isemilia a răspuns:

Cu siguranta este o fata si pentru tine, nu iti face griji.