| DukeZero a întrebat:

Salut.Sunt un baiat de 14 ani si 1.70m.Imi doresc sa ma inalt mai repede.Cum credeti ca as putea face asta? Sunt in clasa a-8-a si imi doresc sa am macar 1.77 pana termin!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

De la 14 ani in sus de inalti natural ...si eu aveam cam atat la 13-14 ani.si acum la 16 am 1.86!
Cel mai bine te inalti prin inot,si basket!
.,iti recomand inotul, fiindca te si inalta, dar iti lucreaza si celalalte grupe de muschi!
*si e si frumos *

2 răspunsuri:
| Miriam9 a răspuns:

Apuca-te de baskethappy cea mai sigura metodabig grin.1 ora pe zi...ar trebui sa fie suficient.O sa te obisnuiesti in timp si nu o sa fie greu sa faci asta.+ prieteni noi...smug

| DukeZero explică:

O sa ma apuc de basket!big grin Aici in orasul meu nu am unde practica innot din pacate...