| anonim_4396 a întrebat:

Salut,sunt un baiat singur de 14 ani.In cea mai mare parte a zilei ies pe afara.Sunt din Suceava si nu am cu cine sa stau, daca este vreo fata de 12-13-14 ani care si-ar dori o relatie cu mine sa imi dea mesaj la urmatorul numar.0740502587.ATENTIE,FETE DIN SUCEAVA.
MULTUMESC!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa ai alte preocupări, nu fetele, școala, si fa un sport.

| ShaOfHatred a răspuns:

Du-te si fa o manuela.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inspirat ai fost! : ))
Dacă nici aici, unde crezi că mai găsești tu, fete?!

| Yasmin875 a răspuns:

Intra pe www.sentimente.ro dacă vrei să-ți găsești jumătatea.Aici nu o să găsești pe nimeni.De ce îți dorești așa de mult sa ai o iubita? Ești destul de mic.:))Eu sunt o fata din Galați și am 17 ani.O să zică lumea ca ești disperat.Cum să postezi pe TPU așa ceva? Sunt sigura ca la momentul potrivit o să găsești tu o fata ok.Banuiesc ca prietenii tăi au iubita si iti fac in ciudă.:))

| artmosfera a răspuns:

Lol