| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat singur (20 de ani) si mi-as dori tare mult o relatie serioasa. Sunt un tip serios, sincer si cu bun-simt Daca este vreo fata interesata...as ruga-o sa imi lase un mesaj:* Imi cer scuze daca deranjez cu aceasta rugaminte, sper sa nu radeti de mine, dar chiar nu imi place singuratatea si m-am saturat sa astept... sper sa ma intelegeti. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Hei,mi-ai lasat mesajhappy(sunt fata cu probleme in familie etc).ti-am adaugat id`ul. voiam sa-ti spun ca nu trebuie sa postezi intrebari de genul asta pe aici nu se stie peste cine dai.din cate spui tu,esti genul de baiat pe care orice fata si l`ar dori: sincer, cu bun simt si care doreste o relatie serioasa, dar aici pe TPU nu prea poti gasi. vei intalni dragostea cand nici nu te astepti.insa pot sa-ti spun ca si eu sunt la fel ca tine,m`am saturat de singuratate cand toata lumea din jurul meu are parte de iubirelaughing apropo, sa nu uit, am 18 ani.

| anonim_4396 explică (pentru BlancaFantasma):

Mersi mult:* happy so, tu esti Simonatongue Incantathee hee

| BlancaFantasma a răspuns (pentru anonim_4396):

Dap.multumesc ca mi-ai dat fundita:* imi pare si mie bine "sa te cunosc"big grin

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ih. Sau cah. Nu ti se pare putin disperat gestul tau? La 20 de ani, sa ajungi sa cersesti iubirea pe Internet? Macar de-o faceai decent, ca banuiesc ca sunt o gramada de site-uri matrimoniale unde iti poti gasi pe cineva. Mai penibil mi se pare si smiley-ul tau cu pupatul, da' in fine. Aici poti zice ca esti si romantic, si harnic, si ca stii sa gatesti, poti zice orice. Dar daca la 20 de ani ai ajuns sa-ti faci descrieri pe Internet, disperat ca sa gasesti pe cineva, sorry, but Dude, we have a problem!

| anonim_4396 explică (pentru Flav):

Yes man, i might have a problem...asta e acum...va trecehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grija? latul e aruncat.sa nu calci in el si sa devii prada.ca si vulpea cat e de sireata tot cade in capcana.

| JuAl a răspuns:

Iesi si tu pe afara printre oameni daca te simti singur si izolat. Si eu eram timid iar acum nu mi-e frica sa vorbesc de fata cu lumea. Nu ma mai gandesc ce ar putea spune lumea despre mine pentru ca nu-mi mai pasa ce vorbeste lumea despre mine.

Răspuns utilizator avertizat