| Ionică a întrebat:

Sunt utilizatorii site-ului www.tpu.ro din Republica Moldova? Sunt utilizatori site-ului www.tpu.ro din strainatate care locuiesc, muncesc si studiaza? Sa spuneti din ce tara sunteti. Nu va e dor de acasa, familiei, rude, prieteni si Romania? Multumesc!

2 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu locuiesc in Spania, am trei ani de cand nu am mai fost in tara dar din fericire au venit parintii in vizita. prieteni nu mai am in Romania si nu, nu mor de dor sa ma intorec acasa. mi-am facut o familie aici si imi este mult mai usor sa stau departe de tara.

| littlemixer a răspuns:

Nu sunt in strainatate si nici nu as vrea sa plec pana cand nu sunt majora.