| andreea5328 a întrebat:

Acum cateva zile m-a sunat un numar necunoscut de 14 cifre:00260953711990. Prima oara m-a sunat la 11 noaptea dar cand a sunat a inchis repede si nu am apucat sa ii raspund. Apoi mi-a fost frica s sun inapoi. A doua zi m-a mai sunat o data, tot la fel, a inchis repede si nu am sunat inapoi. Dupa aia i-am dat block. Timp de o saptamana nu m-a mai sunat nimeni cu un numar de genul, dar azi m-a sunat de doua ori numarul:0022366001169. Credeti ca ar trebui sa raspund? Stiti ceva de chestia asta, vi s-a mai intamplat?

2 răspunsuri:
| Mieeez666 a răspuns:

Probabil bolangii d-aia de iti zic ca ai o ruda prin antarctica care o facut accident. Probabil teapa.

| P4rAd0x a răspuns:

Buna. Nu sunt motive sa raspunzi, doar da block in continuare.