| anonim_4396 a întrebat:

am așa o durere la picior deasupra genunchiului, mai mult deasupra și intr o parte dar nu la genunchi, mă doare când întind piciorul și când îl strâng, dar nu este umflat sau vânăt, o durere ca de mușchi destul de tare, ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Poate te-ai lovit si nu iti aduci aminte. Asa pateam si eu, cand ma urcam la volan si era scaunul dat in fata, loveam mereu cu genunchiul in bord. Pe moment nu ma durea, dar urmatoarea zi simteam durerea la genunchi si nu stiam ce am facut.

| Andrei356 a răspuns (pentru Adrian5575):

Am dat cu genunchiul în ceva de lemn, chiar în seara de ajun, dar nu chiar așa tare si au trecut câteva zile de atunci... oare să fie de la asta?

| Adrian5575 a răspuns (pentru Andrei356):

Se poate. Nici eu nu dadeam tare cu genunchiul in bord, nici nu imi dadeam seama, dar ziua urmatoare ma durea rau. Maseaza usor si o sa treaca. Nu e nimic grav.

| Andrei356 a răspuns (pentru Adrian5575):

Da frate, da mai mult mă doare deasupra mușchiul când întind piciorul...