| LOONY a întrebat:

Am cam facut niste chestii care au deranjat o persoana, acum mi-am dat seama ca am gresit si gesturile si toate iesirile care le-am avut la momentul respectiv nu au fost normale si as vrea sa imi cer scuze, dar nu stiu cum.Imi este destul de greu sa ma duc in fata acelei persoane sa ii spun imi cer scuze si totusi doar un "imi cer scuze" mi se pare putin. Apropo acea persoana este o tipa care am observat ca a deranjato destul de tare ce-am facut.Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Totusi scuzele directe sunt cele mai eficiente, chiar daca pe moment creeaza o reactie mai virulenta.Du-i si un buchet de flori.

| Adelina1998B a răspuns:

Eu zic sa mergi la ea, sau sa va intalniti undeva si spune-i ce ai pe suflet :*, exact cum a fost, pentru ca sti sinceritatea in orice fel de relatie ii cea mai importanta, spune-i ca nu sti ce a fost cu tine, de ce ai reactionat asa, sigurat o sa spuna ca oricum puteai sa te abtii, sa nu spui chestiile alea, dar tu fii puternic si spune-i ca chiar asa a fost :*, iti zic eu ca o sa fie totul bine :*... sper ca te-am ajutat! te pup :*

| ღAndréeღ a răspuns:

Du-te la ea. Cere`i scuze si spune`i ca erai intr-o pasa proasta. Iar daca chiar este asa roag`o sa te asculte, sa te inteleaga poate asa o sa va apropiati iar.winking