| Anonim123321ssss a întrebat:

am cumpărat un card iOS de 25€ din Austria și îmi spune când vreau sa valorific :Acest cod trebuie valorificat in magazinul austriaca.Ce ma pot face?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Rogi pe cineva care e în Austria să intre pe link-ul respectiv și să trimită codul (dar riști s-o facă în numele lui, adică să-l pierzi).
Sau cauți o metodă alternativă de accesare a acelui link, printr-un proxy din Austria. Sau prin VPN (știu că se poate, dar nu pot să spun cum, că n-m studiat).

1 răspuns:
| Anagnoste_Mario_1985 a răspuns:

Te duci in Austria ori ti-ai luat teapa. big grin