| Dragos233Qqq a întrebat:

Când încerc să valorific un Google gift card îmi arată că urmează să introduc 25€ după ce dau valorificați din nou îmi spune că există o problema legata de cod gift, cardul este cumpărat din Spania, ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai locația contului pusă in Spania? Daca nu intră în google play, setari si acolo ți-o setezi.

| PetrisorPetre a răspuns:

Când încerc să valorifice un google body card îmi arată că urmează să introduc 15 € după ce dau valorificați din nou îmi spune ce există o problema legată de cod gift, cardul este cumpărat din Germania, ce trebuie sa fac