| daniel11 a întrebat:

Am niste poze pe un dvd si cand incerc sa le descarc de pe dvd in laptop imi da eroarea...cum as putea sa la descarc? nu vreau sa pierd pozele!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce scrie in eroare?

| daniel11 explică (pentru neluL):

Imi apare aia cu try again skip si cancel :-s

| neluL a răspuns (pentru daniel11):

DVD Writer-ul mai citeste? Adica daca bagi un CD cu orice il citeste? Daca da, atunci vezi ca in My Computer -> sub partiti se afla si CD-ul tau cu poze, Da click pe el si deschide folderul cu poze apoi trage cu mouse-ul cu click stanga apasat peste toate pozele pana se albastresc si click dreapta copy ->acum du-te in alt folder unde vrei sa descarci pozele si da-i ->paste (lipire) O sa dureze ceva timp pana se descarca pozele in folderul respectiv.

| daniel11 explică (pentru neluL):

Asa am facut sie u dar nu merge sa le copieze asta incerc sa-ti explic...stiu cum sa copiez