| XBlueeHD a întrebat:

Am o intrebare, as vrea sa ii trimit unei prietene prin posta un plic, dar vreau sa procedez in felul in care eu trimit plicul la posta din orasul ei si e sa ridice de acolo coletul. Ce trebuie sa fac?
P.S. stiu ca exista posibilitatea sa ii trimit plicul direct la ea acasa, dar nu vreau.
Va rog ajutor urgent, dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

O varianta ar fi sa ii trimiti plicul cu confirmare de primire, asa trebuie sa il ridice personal si sa semneze pentru primire. Sau poti sa il trimiti printr-o firma de curierat rapid.

| XBlueeHD explică (pentru mont):

Multumesc foarte mult! happy

1 răspuns: