| Tpufan123 a întrebat:

Am o mare rugăminte, trebuie sa cumpăr ceva pentru ziua unei prietene și nu știu de unde as putea primi un Fast delivery/ transport ultra rapid.
Îmi trebuie neaparat azi... cineva ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In București, nu știu dacă mai e pe eMag transport in 2 ore.

3 răspunsuri:
| ansei a răspuns:

Nu exista un transport asa rapid. Du-te prin oras si arunca o privire la magazinele de genti/bijuterii sau ce ai vrea tu sa ii cumperi. Sigur vei gasi ceva. Apropo, la multi ani prietenei tale!

| Tpufan123 explică (pentru ansei):

Ms man! Dar ma îndoiesc de calitatea magazinelor din zona mea?‍♂️

| Tpufan123 explică (pentru anonim_4396):

Perfecta metoda! Dar nu sunt din București... repet, foarte bine așa, aveti noroc măcar alea sa meargă in țara asta( criticul din mine)?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tpufan123):

In București, nu știu dacă mai e pe eMag transport in 2 ore.