| Theodor21 a întrebat:

Salut TPU, am o poveste de spus.Cand ex ram mai mic (aveam 12-13ani)eu si cu familia mea, locuiam intr-un sat la o vila, deci prin urmare aveam camera mea, la un moment dat cand faceam curatenie impietresc deodata si aud niste cuvinte soptite, desi nu era nimeni in camera, in acea camera noaptea, cand dormeam se auzeau pasi si aveam senzatia stranie ca cineva este in camera cu mine.Credeti ca este vorba de un spirit?
Trebuie sa mentioneza ca vila era foarte veche...
Iar eu am avut mai multe intamplari paranormale.De exemplu cateodata mai vad cate o silueta scunda si neagra cu ochii albi care trece prin casa in care stau. Asa se intampla si acolo

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hotarate-te, cand faceai curatenie ziua, sau tarziu in noapte?
Ca la anisorii aia cu sigurnata nu te punea maica-ta sa faciu curatenie noaptea.
Eu cred ca doar visai!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmează întâmplările și trimite-i-le lui Paul Dadrian.

| Theodor21 explică (pentru anonim_4396):

Mare zmuzanta esti...
Ban 30 de zile