| saddyes a întrebat:

Bună! Un băiat m-a întrebat ce făceam când aveam 12 ani și eram singură în cameră noaptea. Ce înseamnă? Sunt confuza, m-a întrebat asa, deodată. Ce sa-i zic?

Răspuns Câştigător
| toxicidiot69 a răspuns:

Dă-i block

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dormeai, nu?
Nu stii ce sa ii zici pentru ca nu-ti amintesti sau ca faceai totusi ceva? Glumesc!

| Violleta2022 a răspuns:

Ce altceva poate sa faca un copilas de 12 anisori, noaptea?
Doarme!

| Nirvanaaa a răspuns:

Ca dormeai ce altceva sa faci.

| 1997onur a răspuns:

Este pedo ai grija._.

| alexandradlr a răspuns:

Cheama-l pe Justițiarul de Berceni, poate ii răspunde el laughing
Pai dormeai, nu altceva ce ar vrea sa audă mintea lui perversa.

| Mela1000 a răspuns:

Zi că dormeai. Probabil vrea să știe dacă făceai "lucruri murdare" noaptea.