| BiancaMB a întrebat:

Bună, încă o data în aceasta săptămâna am visat urat. Data trecuta am visat cum un os dintr-un deget ma chema spre el și peste tot era bezna și eu era în pat cu ochi în tavan. Acum 2 zile la fel, l- am visat pe bunicul meu ca îmi spunea ca la 2-3 zile el vine și ma vede însă aseară am visat ca cineva din familia mea ma alerga cu o drujba și eu încercam sa ma apar și la un moment dat a scos o chestii ca de lamă și încerca să mă omoare și atunci eu am băgat mana în lamă lui direct, i-am luat-o din mana și când am luat-o îmi tăiasem degetul de la mana și curgea sânge din cauza ca el trăgea de lamă și m-a taiat pe mine, ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nimic. Sunt doar vise. Si o sa mai ai pana pe la 400 de ani mereu astfel de vise probabil. Asa ca ce ramane de facut? Sa ne agatam de fiecare? Nu. Lasa-le asa.

Sunt doar o perceptie proiectata de subconstientul tau atunci cand dormi. In vis poti sa faci orice. Creierul nu face diferenta intre real si imaginar. De asta poate iti pare asa de interesant si cauti o explicatie.
Insa ni este niciuna.

Bafta! Si bea niste lapte inainte de culcare ^_^

| BiancaMB explică (pentru DoarBogdan):

Mulțumesc frumos ♥️

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cred ca fumezi ceva!hee hee))

| mnbgfd a răspuns:

Nu te mai uita la filme de groaza!