| cristyan1464 a întrebat:

Am o problema cu un numar de cosmote pe abonament: sun la o cunostiinta cu nr digimobil din agenda, in loc sa raspunda persoana imi raspunde o fata, imi cer scuze, apoi apelez alt numar din agenda (de Vodafone) culmea raspunde aceeas fata, apelez alte numere din agenda, bineinteles ca imi raspund cu totu alte persoane care nu au numerele respective. mai verific sa vad daca nu cumva e vreo cifra gresita dar constat ca numerele sunt corecte.
Sun la rel clienti 1234, imi rapsunde un domn de la departamentu tehnic, spun problema, ei zic ca e o situatie rarisima si nu se poate rezolva. Voi ati patit? cum se poate rezolva?

1 răspuns:
| GiorgianaGio a răspuns:

Probabil numarul acela de telefon nu m-ai apartine cunostintei tale.