| Myr3ll1994 a întrebat:

Prietenul meu are o problema cu telefonul: cand vrea sa apeleze un numar zice ca acest numar este incorect. dar este imposibil sa fie incorecte toate numerele din agenda. care poate sa fie problema si cum se poate rezolva?

5 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat! Suna la 333, daca esti pe orange

| Lawrence a răspuns:

Încearca o resetare totală. Mie îmi facea aşa doar când eram in preaşma unei şcene.

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Este cumva pe orange? Daca da, atunci pot spune ca si eu am avut problema asta ( in loc sa imi spuna ca sunt in perioada de gratie imi spunea la toate numerele ca sunt gresite). Ce sa le ceri?
Apeleaza 333 si vezi daca mai are credit sau daca este in perioada de gratie.(asta doar daca este pe orange)
Multa bafta!

| iauru a răspuns:

Si eu am patit la fel 444

Răspuns utilizator avertizat