| CyBeRnEtiCk a întrebat:

Am o problema de ieri mi sau umflat amigdalele, cea din partea stanga este umflata pana la omulet cea din partea dreapta este putin umflata, am increcat sa fac gargara cu apa+sare dar nu a mers. Ma doare si mai rau cand inghit de cand am facut apa+sare, am luat si antibiotice si tot degeaba ce sa fac? Multumesc dau funda. Urgent!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kx123 a răspuns:

Eu am patit la fel si dupa 2 luni de tratament acasa cu antibiotice etc. nu mi-a trecut si am fost la spital, m-au internat o saptamana mi-au facut cate 2 injectii pe zi si apoi mi-a trecut. Sa nu le scoti, pentru ca o sa racesti direct la plamani. La mine au trecut de atuci 2 ani dar si acum trebuie sa am grija sa nu beau rece etc. Insanatosire grabnica!