| Ninik a întrebat:

Am o teorie si as dori sa aflu parerea voastra. Este adevarat ca toti oamenii dupa Terra suntem rude? ( Ne tragem din aceleasi doua pesoane / ne tragem din aceleasi maimute). Adica nu vi s-a intamplat sa intalniti persoane care au exact numele (de familie) ca al vostru?
Spre exemplu stra-stra......sra-bunica mea a fost sora cu stra-stra...stra-bunicul tau (cel ce citeste).
Va astept parerile, Mersi!

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Treaba aia cu numele de familie nu are absolut nicio relevanta. Dupa crezul unora, toti ne tragem din Adam si Eva, deci ar insemna ca suntem, la origini, frati.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ba da s-a intamplat. Efectiv toti am fi rude intre noi. Ai dreptate.
Ce putem face?

| ShaOfHatred a răspuns:

Deci eu si Hitler am fost rude. Acum totul are sens.

| Staind a răspuns:

Suntem o mare familie incestuoasa.
Ce sa-i faci.