| Aztecul a întrebat:

Am plecat in luna octombrie 2018 la munca in strainatate. In timp ce eram acolo, am rugat-o pe mama sa imi faca un cont bancar pentru a putea trimite seful meu banii in el. Doar mama poate sa extraga bani din acel cont. Mama s-ar putea sa divorteze de tata anul acesta. Eu am un tata foarte rau, daca vrea sa imi faca rau poate sa imi ia bani din cont. Ma gandesc ca daca mama e casatorita in acest moment cu el, el are vreun drept sa intre in posesia acestui cont sau pe cai ilegale?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poate accesa contul fara acordul ei, trebuia sal deschizi tu inainte sa pleci din tara

| SilentRain a răspuns:

Daca e facut pe numele tau si mama ta e doar
imputernicita pe contul tau, tactu nu are nici un drept la bani