| xInfinityDream a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am trimis unei persoane mai multe mesaje dar nu-mi apare rapontul de livrare dar cand trimit altei persoane imi apara. Ma puteti ajuta? Fundaa

Răspuns Câştigător
| biencutza123456 a răspuns:

Nu iti apare raportul de livrare pentru ca persoana are telefonul inchis, probabil e descarcat sau are cartela scoasa din telefon in caz ca mai are o alta cartela pe care o foloseste iar telefonul nu e dual sim.Cand va baga cartela si va deschide telefonul, ii vor aparea mesajele tale iar tu vei primi raporturile de livrare.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu a primit mesajele.Telefon inchis sau fara semnal.