| Eduard_Arghir_1997 a întrebat:

am si eu o intrebare: scoala de soferi e mai grea iarna? Ziua mea e pe 1 ianuarie si asta inseamna ca pica si iarna si in timpul scolii(clasa a 12-a la mate-info) cand trebuie sa ma pregatesc pentru bac. Voi ce ziceti sa fac? S-o dau cu 3 luni inainte sa fac 18 ani, chiar daca e la inceputul scolii, sau sa astept pana la vara, sau sa dau in vacanta din decembrie si ianuarie(dar e cam mica)?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scoala de soferi nu o "dai" ci o faci, testele teoretic si practic pentru obtinerea permisului se sustin.
Parerea mea este sa astepti pana la vara urmatoare, este mai usor sa faci cursurile de conducere si sa sustii testul practic.

| OchiiCaprui a răspuns:

Eu zic sa astepti pana la vara, ai si timp mai mult sa inveti.E mai bine.