| EuSiCuMine a întrebat:

Am auzit ca s-ar putea sa ne lungeasca vacanta de Craciun si sa o scurteze pe aia de vara. Pentru ca iarna asta e grea si unii copii ajung greu la scoala. etc. Dar inca nu se stie sigur, e posibil ca vacanta de craciuns a fie pana pe 25 ianuarie parca. Stie cineva daca chiar se va lungi vacanta?

2 răspunsuri:
| Orhorien a răspuns:

Şi eu am auzit de asta. Oricum din câte am înţeles dacă chiar se pune în aplicare, asta o să se întâmple doar anul viitor.

| corinutssaa a răspuns:

Iti spun eu din surse singure : daqa se va aproba asta o sa se foloseasca de la anul si o sa fie asa : vacanta de vara s'ar lua de pe 1 august pna pe 15 sept sau 1 oct si va dura cea de vara mai mult adica pana pe 1 februariewinking mi-a spus mie o profesoare :* funda?batting eyelashes aa si a zis ca e mai mult ca sigur sa se aprobe deci asa va fiwinking crd happy