| SilentDark a întrebat:

Am si eu o problema: am Allview P4 Alldro si din nu stiu ce intamplare l-am scapat pe jos si mi s-a spart display-ul din interior si nu mai afiseaza nimic (ecran negru) insa el functioneaza (vibreaza la deschidere, se aude alarma pe care am pus-o).

Nu stiti vreun site gen e-MAG, Mercador sau altele de unde pot gasi de cumparat display sau touchscreen sau ambele ca sa il repar?
Am nevoie urgenta pentru ca am niste date importante salvate in telefon pe care trebuie sa le accesez!

Multumesc mult!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Cauta pe http://www.shopmania.ro/ sa vezi unde poti gasi componentele.