| TripleKill16 a întrebat:

Am un macbook pro...am o problema cu el...nu imi porneste cu bateria in el iar cand bag bateria in el si cu incarcatorul in el merge..Am scos incarcatorul in timp ce mergea si a inceput sa mearga pe baterie.Ce are?

1 răspuns:
| Hikarie a răspuns:

Acolo sus unde iti apare bateria (cate procente mai are) apasa click+option in acelasi timp. (daca totul e in regula iti va aparea Condition Normal)
Eu am avut o problema similara si imi scria Service Battery. Daca e asa si la tine atunci ar trebui sa mergi la AppleStore