| Yasmine1999 a întrebat:

Am un mmouse wireless de vreo 1 an. Acum 1 saptamana inceput sa nu mai mearga... credeam ca e de la baterii asa ca am luat altele tot nu mergea. Apoi am mai cumparat iar alte baterii crezand ca celelalte sunt expirate dar inzadar. ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca la alt usb de la pc.

| lpavel a răspuns:

Incearca sa scoti dispozitivul wi-fi din pc apoi sa-l dezinstalezi sau sa-l stergi din pc, apoi il introduci la un alt usb, vezi daca se instaleaza, daca s-a instalat si nu merge, nu mai ai ce face trebuie sa-ti iei altul! Daca nu se instaleaza când il bagi in pc, atunci ai probleme cu driver-ul USB! Reinstaleaza driver-ul pentru usb-uri! Succes!

| Yasmine1999 explică (pentru lpavel):

Cam complicat nu prea ma pricep asa bine.laughing Teamviewer se poate?

| lpavel a răspuns (pentru Yasmine1999):

S-ar putea dar eu am net foarte slab (pe stick) si nu o sa mearga... Sorry!