| ALlex12727272 a întrebat:

Salut TPU, am un scuter de 49cm 2t a avut ulei verde verde 2t băgat dar nu avea foarte mult, are ceva daca l am completat cu ulei roșu tot 2t? L am completat de vreo 2 ori până acum, in timp dăunează?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu nu are nimic! nu-l compara cu un ferrari... laughing

| ALlex12727272 explică (pentru lpavel):

Mersi mult chiar nu știam dacă îi face bine roșu peste verde happy la ferrary e altă mâncare de pește?

| lpavel a răspuns (pentru ALlex12727272):

Intrebi sau zici ca vad ca ai pus semnul intrebarii... laughing normal ca au uleiul lor special! dar si acolo poti pune daca vrei ce vrei dar adio garantie laughing

| ALlex12727272 explică (pentru lpavel):

Nuuu laughing))) am pus emoticonul cu râs și s-a pus semnul întrebării happy